Minibusy a dodávky

Pro menší skupiny cestujících (6-26) máme připravené dodávky Volkswagen Caravelle, VW Crafter a Iveco Rošero v nadstandartní výbavě. Dodávky a minibusy jsou obzvláště vhodnou alternativou pro dopravu pracovních teamů na teambuildingy nebo služební cesty, či letiště. 

Iveco Daily Rošero 70C17

Minibus Iveco Rošero, rok výroby 2015, šedý lak. 26 +2 míst k sezení, sedadla čalouněná látkou + eco-kůží s bezpečnostním pásem; záclonky na bočních oknech.

 

Iveco Daily 50C18

Minibus Iveco Rošero, rok výroby 2016, bílý lak. 19 +2 míst k sezení, sedadla čalouněná látkou + eco-kůží s bezpečnostním pásem; záclonky na bočních oknech.

 

Volkswagen Caravelle

VW Caravelle, stříbrné barvy, rok výroby 2018, je verzí VW Transporter určenou k přepravě osob. Nabízí 7 míst pro cestující a plnou výbavu. Nabízí vysoký komfort na kožených sedadlech a reprezentativní vzhled. Vůz je v prodloužené verzi, nabízí větší zavazadlový prostor.

 

Volkswagen Multivan

VW Multivan, stříbrné barvy, rok výroby 2018, je verzí VW je ještě komfortnější verzí Transporter. Nabízí 7 míst pro cestující a plnou výbavu. Nabízí vysoký komfort na kožených sedadlech a reprezentativní vzhled. Vůz je v prodloužené verzi, nabízí větší zavazadlový prostor.

 

Volkswagen Crafter

VW crafter  černé barvy, rok výroby 2016, je minibus, který nabízí 19 míst pro cestující a řidiče. Tento minbus má kožená sedadla a celý interiér je v černo - červeném provedení. Vozidlo je počtem míst vhodné pro výjezdy sportovní klubů nebo dopravou pracovních teamů na workshopy, team buildingy či večírky.

 

VIP line s.r.o. komplexní servis pro přepravu osob

 

tř. Václava Klementa 1439, Mladá Boleslav 293 01

 

+420 602 321 264

 

jednatel@vipline.cz