Scania Touring a MAN Lion's Coach
Převzali jsme nový MAN Lion's Coach
Nabízíme luxus Škody Superb i s řidičem
previous
next
Slider

VIP line s.r.o. plný servis v oblasti osobní dopravy

Naše služby jsou dostupné na území hlavního města Prahy a v rámci Středočeského, Libereckého, Královéhradeckého a Ústeckého kraje. Pro více informací nás kdykoliv kontaktujte.

Komplexní řešení dopravy osob

Zakládáme si na profesionalitě, moderním vozovém parku a kvalitě našich služeb. Dopřejte sobě i svým zákazníkům bezpečnou, pohodlnou a rychlou dopravu! Pro dopravu jednotlivců můžeme nabídnout jak luxusní osobní vozy, tak stylové dodávky, minibusy a autobusy. Rozsahem tak můžeme přepravit jednotlivce i skupinu 50 osob. Pro přepravu dětí můžeme vůz vybavit kvalitní dětskou autosedačkou.

Osobní přístup je ve společnosti VIP line samozřejmostí

Našim zákazníkům se snažíme vyjít maximáně vstříc. Díky tomu dokážeme vždy vytvořit nabídku, která přesně odpovídá požadavkům dané zakázky. Klienty kdykoliv ochotně vyzvedneme na sjednaném místě a dopravíme je komfortně a včas na místo určení. Klienty, které vezeme z nádraží či letiště rádi přivítáme se jmenovkou.

Profesionální řidiči

Pravidelné vzdělávání řidičů přispívá ke stálému zkvalitňování našich služeb. Naši zkušení řidiči procházejí každoročně speciálními školeními zaměřenými na bezpečnost osobní dopravy, jízdu ve zhoršených podmínkách, komunikační dovednosti a etiketu. Naši řidiči jsou vždy dobře ustrojeni, nosí oblek, košili a kravatu.

Platba Kartou

Objednané přepravy lze platit platebními kartami Master Card a Visa přímo ve voze.

VIP line s.r.o. komplexní servis pro přepravu osob

 

tř. Václava Klementa 1439, Mladá Boleslav 293 01

 

+420 602 321 264

 

jednatel@vipline.cz