Midibusy a dodávky

Pro menší skupiny cestujících (6-26) máme připravené dodávky Volkswagen Caravelle, VW Crafter a Iveco Rošero v nadstandartní výbavě. Dodávky a midibusy jsou obzvláště vhodnou alternativou pro dopravu pracovních teamů na teambuildingy nebo služební cesty, či letiště. 

Iveco Daily Rošero 70C17

Minibus Iveco Rošero, rok výroby 2016, šedý lak. 26 +2 míst k sezení, sedadla čalouněná látkou + eco-kůží s bezpečnostním pásem; záclonky na bočních oknech.

 

Iveco Daily 50C18

Midibus Iveco Rošero, rok výroby 2016, bílý lak. 19 +2 míst k sezení, sedadla čalouněná látkou + eco-kůží s bezpečnostním pásem; záclonky na bočních oknech.

 

Volkswagen Crafter

VW crafter  černé barvy, rok výroby 2016, je minibus, který nabízí 19 míst pro cestující a řidiče. Tento minbus má kožená sedadla a celý interiér je v černo - červeném provedení. Vozidlo je počtem míst vhodné pro výjezdy sportovní klubů nebo dopravou pracovních teamů na workshopy, team buildingy či večírky. V této výbavě je jediný v ČR.

 

Volkswagen Multivan

VW Multivan, stříbrné barvy, rok výroby 2018, je verzí VW je ještě komfortnější verzí VW Caravelle. Nabízí 6 míst pro cestující a plnou výbavu včetně stolku mezi cestujícími. Nabízí vysoký komfort na kožených sedadlech a reprezentativní vzhled. Vůz je v prodloužené verzi, nabízí větší zavazadlový prostor.

 

Volkswagen Caravelle

VW Caravelle, stříbrné barvy, rok výroby 2018, je verzí VW Transporter určenou k přepravě osob. Nabízí 7 míst pro cestující a plnou výbavu. Nabízí vysoký komfort na kožených sedadlech a reprezentativní vzhled. Vůz je v prodloužené verzi, nabízí větší zavazadlový prostor.

 

 

 

 

 

VIP line s.r.o. komplexní servis pro přepravu osob

 

tř. Václava Klementa 1439, Mladá Boleslav 293 01

 

+420 602 321 264

 

jednatel@vipline.cz